Lista aktualności Lista aktualności

Sprzedaż detaliczna drewna 2024

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem, zasadami sprzedaży oraz informacjami jak kupić drewno z lasu oraz jaki gatunek będzie najlepszy.

 

Nadleśnictwo Bierzwnik prowadzi sprzedaż detaliczną drewna wg obowiązującego w dniu sprzedaży cennika detalicznego Nadleśnictwa Bierzwnik, wg cen brutto. Szczegółowy cennik na 2024 rok zamieszczono TUTAJ.

Sprzedaż detaliczna prowadzona jest:
a) w siedzibie nadleśnictwa - codziennie od godziny 8.00 do godziny 13.00, z wyjątkiem dni wolnych od pracy,
b) w kancelariach leśnictw: Chojnowo, Sarnopol, Przeczno, Łasko, Wygon, Radachowo, Jerychowo – w poniedziałki od godziny 7.00 do godziny 10.00, wyjątkiem dni wolnych od pracy, Bierzwnik, Górzno, Chłopowo, Pluskocin, Jarosławsko – we wtorki od godziny 7.00 do godziny 10.00, z wyjątkiem dni wolnych od pracy, Szkółkarskie Wielkie Buki - codziennie od godziny 7.00 do godziny 15.00, z wyjątkiem dni wolnych od pracy.
Kontakty telefoniczne i adresy do leśniczych znajdują się TUTAJ.

Wywóz drewna z lasu odbywa się w dniach w poniedziałki i piątki (dni robocze) każdego tygodnia, drogami wskazanymi przez wydającego drewno. Wywóz w innym dniu dopuszczalny jest na podstawie pisemnej prośby kupującego, zaakceptowanej przez upoważnionego Leśniczego, przekazanej w formie papierowej lub elektronicznej do Nadleśnictwa w celu poinformowania Straży Leśnej.

Szczegółowe zasady sprzedaży detalicznej drewna w Nadleśnictwie Bierzwnik określono w Zarządzeniu nr 27 Nadleśniczego Nadleśnictwa Bierzwnik z dnia 09.05.2024 roku

Opracowała: Paulina Bugnacka