Lista aktualności Lista aktualności

Zmiany na stanowisku Nadleśniczego Nadleśnictwa Bierzwnik

Jan Rurek w Nadleśnictwie Bierzwnik pracował od 1981 roku. Stanowisko nadleśniczego piastował od 1988 roku. Jako jedyny nadleśniczy z RDLP w Szczecinie, swoją karierę zawodową od stażysty do nadleśniczego przepracował w jednym nadleśnictwie.

Podczas swojej prawie 35-cio letniej pracy na stanowisku nadleśniczego wielokrotnie wykazał się ponadprzeciętnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością w codziennym pełnieniu obowiązków, a zdobyta ogromna wiedza fachowa spotkała się z uznaniem środowiska zawodowego. W dniu 26.01.2023 roku przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Podczas uroczystego podsumowania pracy zawodowej Dyrektor RDLP w Szczecinie Andrzej Szelążek odwołał ze stanowiska Nadleśniczego Nadleśnictwa Bierzwnik Pana Jana Rurka, powołując jednocześnie na stanowisko Nadleśniczego Nadleśnictwa Bierzwnik Pana Władysława Bortnowskiego.

Pracownicy Nadleśnictwa Bierzwnik pragną życzyć ustępującemu Nadleśniczemu dużo zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności, pogody ducha oraz realizacji swoich pasji na zasłużonej emeryturze.

Nowemu Nadleśniczemu składamy najszczersze gratulacje i życzymy owocnej współpracy oraz wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów.


Tekst i zdjęcia: Piotr Skwarna